RASTI JONË

 • Plastic Tube

  Tub plastik

  Tubat tanë plastikë variojnë nga tubi fleksibël PE, tubi i laminuar ABL, tubi i majës së hundës, tubi ovale, tubi super ovale, tubi i industrisë tek tubi i shkëlqimit të buzëve, tubi i buzëkuqit, gypi PBL, tubi i kallam sheqerit, gypi PCR, tub i ekstruduar dhe tubi polifoil.
  shikoni më shumë
 • Blowing Bottle

  Shishe fryrje

  Ne jemi duke prodhuar dhe ofruar shishe plastike me një shtresë, me dy shtresa deri në pesë shtresa EVOH; Llojet e shisheve me fryrje PET, HDPE, LDPE, MDPE, PP, PETG dhe me prekje të butë; kapaciteti nga 5ml në 3L kryesisht për dezinfektues duarsh.
  shikoni më shumë
 • Cap & Applicators

  Kapaku & Aplikuesit

  Ne ofrojmë kapele dhe aplikues të ndryshëm, të përfshirë kapak rrokullisjeje, kapak disku, spërkatës, pompë locioni dhe pompë shkumëzimi; Kapak rrotullues, kapak akrilik, kapak shpues, kapak masazhi me furçë silikoni dhe kapak i sipërm i majës së hundës.
  shikoni më shumë

Skenarët e APLIKIMIT

PËR NE

Reyoung Corp. është një prodhues profesionist i tubave plastikë dhe shisheve PET/HEPE për një sërë aplikimesh, duke përfshirë kozmetikën, kujdesin personal, bukurinë, ushqimet, farmaceutikën dhe industritë. Ne kemi adoptuar teknologjinë e re në materialin PCR/Kallam Sheqeri/PLA të cilat janë miqësore me mjedisin dhe të biodegradueshme.

promote_bg

PRODUKTE TË REJA

Blogu ynë

Wholesale 20ml flat squeeze plastic tube with hot stamping process for acne gel cosmetic packaging

Tub plastik me shtrydhje të sheshtë 20 ml me shumicë me proces stampimi të nxehtë për paketimin kozmetik të xhelit të akneve

Tubi kozmetik karakterizohet nga pesha e lehtë, e lehtë për t'u mbajtur, e fortë dhe e qëndrueshme, e riciklueshme, e lehtë për t'u shtrydhur

The Functions And Functions Of Cosmetic Tubes Are Becoming More And More Refined

Funksionet dhe funksionet e tubave kozmetikë po përmirësohen gjithnjë e më shumë

Funksionet dhe funksionet e kozmetikës po bëhen gjithnjë e më të rafinuara, dhe ka gjithnjë e më shumë kozmetikë me funksione gjithëpërfshirëse. Dallimet e notave janë shumë të dukshme, dhe paketa

How To Do Product Promotion And Packaging Design On Cosmetic Tubes?

Si të bëni promovimin e produktit dhe dizajnin e paketimit në tuba kozmetikë?

Tubat kozmetikë janë një formë e zakonshme paketimi. Për markat kozmetike, promovimi i produktit dhe dizajni i paketimit në tuba mund të tërheqin në mënyrë efektive vëmendjen e konsumatorëve dhe të përcjellin veçoritë dhe vlerën e

Knowledge In Cosmetic Packaging

Njohuri në paketimin kozmetik

Në ditët e sotme, paketimi i kozmetikës po merr gjithnjë e më shumë vëmendje. Me rritjen e ekonomisë së bukurisë, markat e kozmetikës po i kushtojnë gjithnjë e më shumë vëmendje paketimit të pamjes. Madje shumë marka shkojnë

How To Choose Environmentally Friendly Cosmetic Tube Packaging Materials

Si të zgjidhni materialet e paketimit të tubave kozmetikë miqësorë me mjedisin

Ndërsa më shumë kompani të produkteve të kujdesit personal dhe bukurisë zgjedhin materialet e paketimit të tubave kozmetikë miqësorë me mjedisin, furnitorët e tyre po rrisin gjithashtu investimet për të përmirësuar funksionalitetin dhe c

0.562896s